Yer Tuzakları / Manuel Yer Kapanı

Otomasyon Sistemleri dahilinde son kullanıcıların talebi dikkate alınarak üretilen manuel tuzaklar, otopark, site, depo, servis vb. giriş ve çıkışlarınızda kontrollü geçiş için önerilen bir mamuldür. Cazip fiyatı ve kolay uygulaması ile kontrolü elinize geçirin.

Devamı..

Road Blocker

Road blocker sistemleri normalde standart ürünlerin ve uygulamaların yetersiz kaldığı, daha doğrusu çok yüksek güvenlik gereksinimi olan alanlarda daha profesyonel ve kalıcı çözümler için uygundur.

Devamı..

Mantar Bariyer

Hidrolik yol babası sağlam yapısı ile yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan ve bunun yanı sıra şehrin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaya trafiğini aksatmayacak ve araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanır. Araç çarpması durumunda, babalar yatay yataklama sistemiyle, aracın önemli kısımlarını tahrip edecek, böylece araç areket edemeyecektir.

Devamı..

Ferforje Tarihi

İnsanın var olduğu tarihin başladığı yazının icadının gerçekleştiği dönemlerde insanlar henüz demir ile tanışmamışlardı. O dönemlerde taş ile uğraşıp taştan eşyalar ve silahlar kullanmışlardır. Yazının icadında Hz. İsa’nın doğumuna yani miladın başlangıcına gelen süreçte demirle tanışmıştır.

Devamı..
Sosyal medyadan takip edin..